• (48)691 499 050
  • szkola@niepublicznaradom.edu.pl
  • czynne: 700-1700

Kadra

Kadrę naszej szkoły tworzą profesjonaliści. To zespół młodych, wykształconych, kreatywnych i pełnych pasji nauczycieli. Dbają o dobry kontakt z uczniami, dostrzegają i rozumieją ich potrzeby.

Świetnie przygotowani angliści współpracują z nauczycielami edukacji wczesnoszkolnej. Codziennie zajęcia Morning English prowadzi native speaker. Nauczyciele porozumiewają się z uczniami w języku angielskim. Ciągłe zanurzanie się w języku powoduje szybsze jego przyswojenie.

W swojej pracy, nauczyciele wykorzystują nowoczesne metody pracy z uczniem oraz najnowsze technologie IT. W ten sposób rozwijają zainteresowania i umiejętności uczniów, które mają wpływ na późniejsze wysokie osiągnięcia. W mało licznych klasach (16 osób) można indywidualizować proces nauczania,  rozwijać potencjał uczniów i sprawiać, że czas spędzony w szkole to chwile radości, uśmiechu i obopólnej satysfakcji ucznia i nauczyciela.

Nasz zespół

Poznaj dyrekcję, nauczycieli i pracowników
Niepublicznej Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej nr1.

Maria Siedlecka

DYREKTOR

„Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż.”

Janusz Korczak

Praca z dziećmi i uczniami to moja pasja. Z oddaniem pełnię obowiązki dyrektora szkoły. Z zaangażowaniem podejmuję nowe wyzwania, wdrażam innowacyjne metody pracy, nie boję się trudnych zadań. Dbam o dobre relacje z uczniami, rodzicami i nauczycielami.

Milena Klimek-Bubel

WICEDEYREKTOR
NAUCZYCIEL MATEMATYKI

„Matematyka jest królową wszystkich nauk, jej ulubieńcem jest prawda, a prostota i oczywistość jej strojem.”

Jędrzej Śniadecki

Pracuję w szkole od 2018 roku. Ta praca to moja pasja. Zawsze wiedziałam, że chcę uczyć, inaczej – inspirować, odkrywać i przenosić w świat matematyki. Bardzo cieszą mnie sukcesy, które odnoszą dzieci, ich radość, uśmiech, szczerość, zaciekawienie. Prywatnie mama dwójki cudownych dzieci. Uwielbiam książki, planszówki i rower.

Milena Stanios

WICEDYREKTOR DS. NAUCZANIA
JĘZYKÓW OBCYCH
NAUCZYCIEL
JĘZYKA ANGIELSKIEGO
WYCHOWAWCA KLASY VIII

„Język pomaga nam zdobywać świat, a im mniej mamy języka, tym mniej świata zdobywamy.”

Fernando Lázaro Carreter

Każdego dnia uczę się czegoś nowego od moich uczniów i staram się znaleźć z nimi wspólny język, dążąc do celu. W wolnych chwilach chętnie jeżdżę rowerem i słucham podcastów z zakresu neurodydaktyki.

Magdalena Wilanowicz

NAUCZYCIEL
EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

“Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz, jeśli nie wie – wytłumacz, jeśli nie może – pomóż.”

Janusz Korczak

W naszej szkole pracuję od 2017 roku. Podstawą mojej pracy jest budowanie pozytywnych i partnerskich relacji z uczniami oraz obserwacja ich postępów w nauce, która dostarcza mi dużo satysfakcji i radości. W wolnym czasie lubię czytać książki i odpoczywać w towarzystwie bliskich mi osób.

Barbara Tuzimek

NAUCZYCIEL
EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ
WYCHOWAWCA KLASY IIIB

„Nie każdy może być wielkim artystą, ale wielki artysta może objawić się w każdym.”

Ratatuj/Disney

Praca z młodymi ludźmi zawsze dodawała mi skrzydeł. Nieustannie podziwiam ich kreatywność i naturalność. Ukończyłam studia magisterskie i studia podyplomowe o kierunku: filologia polska i oligofrenopedagogika. Moja pasją jest ogród. Od wiosny aż do jesieni to mój drugi dom, spędzam w nim każdą wolną chwilę.

Katarzyna Antoszewska

NAUCZYCIEL
EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ
NAUCZYCIEL GEOGRAFII
WYCHOWAWCA KLASY IIIA

“Nauczyciel… to przewodnik i lider, sternik łodzi. Jednakże energia, która tę łódź napędza, musi pochodzić od uczących się.”

Taylor MacKenzie

W naszej szkole pracuję od 2019 roku jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. W swojej pracy stawiam na rozwój dzieci poprzez wyzwalanie ich kreatywności oraz samodzielności. Pasjonuję się górskimi wędrówkami oraz dobrą książką.

Iwona Migdalska

NAUCZYCIEL
EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ
WYCHOWAWCA KLASY I

„Szczęśliwym jest ten, kto przy zachodzie słońca cieszy się wschodzącymi gwiazdami.”

Adalbert Ludwig Balling

W szkole pracuję od 2019 roku. Praca z dziećmi daje mi dużo radości. Interesuję się makeupem oraz odnajduję się w roli influenserki, prowadząc swoje konto na Instagramie oraz Tik Toku.

Marlena Wołos

NAUCZYCIEL
JĘZYKA POLSKIEGO
WYCHOWAWCA KLASY VII

„Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.”

Adam Mickiewicz

Moją największą miłością są moje dzieci i to im właśnie poświęcam każdą wolną chwilę. Niekiedy udaje mi się znaleźć czas dla siebie, wtedy zaszywam się z książką i czytam… czytam… Uwielbiam także filmy kostiumowe oraz dokumenty o brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Monika Archamowicz

NAUCZYCIEL
JĘZYKA ANGIELSKIEGO
WYCHOWAWCA KLASY V

„Life isn’t about finding yourself. Life is about creating yourself.”

George Bernard Shaw

Ukończyłam studia z lingwistyki stosowanej na uniwersytecie w Portsmouth. Mieszkałam w Anglii przez 10 lat. Teraz prowadzę bloga o tematyce edukacyjnej, gdzie zamieszczam własne artykuły.

Jakub Szuman

NATIVE SPEAKER

“Nothing in the world is difficult, only the mind makes it so.”

Wu Cheng’en

Born in South Africa, I achieved my Masters in International Relations from Jagiellonian Univeristy in Krakow, Poland and chose to satisfy my hunger for problem-solving by focusing my attention towards the development of Education and applied knowledge practices. I have an extensive background in multimedia production and has an avid interest in extreme sports.

Svitlana Klymenko

NAUCZYCIEL
JĘZYKA ANGIELSKIEGO
NAUCZYCIEL ŚWIETLICY

„Teaching children is an accomplishment, Getting children excited about learning is an achivement.”

Robert John Meehan

I am a TESOL certified teacher with more than 8 years experience. Teaching young learners is my great passion. Every day I try to make my learners excited about learning. Besides teaching I adore travelling and reading. Cannot imagine my life without my family, who inspires me, supports me and gives me the sense of living. I firmly believe that: success is the result of preparation, hard work and learning from failure.

Maeghan Mccoy

NATIVE SPEAKER

“The world is a book and those who do not travel read only one page.”

St. Augustine

I am a native speaker teacher from America. I have a BA in English, a BA in Spanish language, and TEFL/TESL certification. My hobbies include Irish dancing, reading, and hiking. It’s a joy helping the children learn and grow everyday.

Monika
Krucińska-Karcz

NAUCZYCIEL
EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ
NAUCZYCIEL
JĘZYKA ANGIELSKIEGO
WYCHOWAWCA KLASY II

“Zawsze bądź najlepszą wersją siebie, zamiast gorszą wersją kogoś innego.”

Judy Garland

Uśmiechy dzieci i ich sukcesy dają mi satysfakcję i poczucie spełnienia zawodowego. W swojej pracy staram się wprowadzać innowacyjne metody nauczania, aby rozwijać ciekawość świata i kreatywność. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku filologia angielska na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz studia podyplomowe z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. W wolnym czasie lubię czytać książki, malować i jeździć na rowerze.

Anna Piesak

NAUCZYCIEL MATEMATYKI

„Liczba jest istotą wszystkich rzeczy”

Pitagoras

Ukończyłam studia magisterskie oraz podyplomowe na kierunkach: matematyka, edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Matematyka jest moją pasją od szkoły podstawowej – już wtedy wiedziałam, że w przyszłości chcę zostać nauczycielem tego pięknego przedmiotu. Lubię swoją pracę, nie tylko ze względu na miłość do liczb. Cenię sobie balans pomiędzy zadaniami które wykonuję indywidualnie a kontaktem z uczniami. Swoją przygodę rozpoczęłam w 2015 roku i chciałabym wykorzystać to doświadczenie, by pomóc uczniom w osiągnięciu ich celów i sukcesów.

Mariola Gajos-Drab

NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY
KSZTAŁCENIE
NAUCZYCIEL MATEMATYKI

“Uwierz, że możesz, a już będziesz w połowie drogi.”

Theodore Roosevelt

Jestem absolwentką studiów z zakresu ekonomii, matematyki i pedagogiki specjalnej. Według mnie edukacja jest podróżą, która trwa przez całe życie, gdyż wciąż uczymy się czegoś nowego i odkrywamy otaczający świat. W wolnym czasie lubię jeździć na rowerze, dzięki czemu odpoczywam, poznaję okolicę i doświadczam piękna otaczającej przyrody.

Nikola Sarnowicz

NAUCZYCIEL
EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ
NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY
KSZTAŁCENIE

“Śmiech jest ponadczasowy, wyobraźnia nie ma wieku, a marzenia są wieczne.”

Walt Disney

Od 2018 r. pracuję w naszej szkole na stanowisku nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej. Jestem także absolwentką germanistyki oraz edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz spektrum autyzmu. Uczestniczyłam w tworzeniu biblioteki szkolnej. Interesuję się informatyką, a w czasie wolnym lubię grać w gry planszowe.

Aleksandra Kutkowska

PEDAGOG SPECJALNY
NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY
KSZTAŁCENIE

„Dzieci rodzą się ze skrzydłami, nauczyciele pomagają im je rozwinąć”

Janusz Korczak

W NDSP nr1 pracuję od roku 2020. Jestem nauczycielem współorganizującym kształcenie. Posiadam także certyfikat trenera TUS.

Katarzyna Bińkowska

NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY
KSZTAŁCENIE

“Nieważne, jak wolno idziesz, ważne, że się nie zatrzymujesz.”

Konfucjusz

Jestem nauczycielem współorganizującym proces kształcenia. Od 13 lat pracuję z dziećmi jako pedagog, terapeuta, oligofrenopedagod, instruktor aktywnej rehabilitacji oraz animator zabaw. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci z którymi aktywnie spędzam czas dlatego wieczorami relaksuję się przy układaniu puzzli.

Edyta Góźdź-Chyc

NAUCZYCIEL PRZYRODY, BIOLOGII, CHEMII

“Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól mi zrobić, a zrozumiem.”

Konfucjusz

Jestem nauczycielem dyplomowanym chemii, biologii i przyrody. Razem z moimi uczniami obserwuję, badam i eksperymentuję. W wolnych chwilach zgłębiam wiedzę z najnowszych osiągnięć neurodydaktyki oraz mnemotechniki wszystko po to, aby nauka była łatwa, przyjemna i ciekawa.

Radosław Rzepka

NAUCZYCIEL MUZYKI

„-”

Martyna Jasik

NAUCZYCIEL TERAPEUTA
NAUCZYCIEL ZAJĘĆ
KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNYCH

“Jak w przypadku wielu innych rzeczy, nie liczy się to, co jest na zewnątrz, ale to, co jest w środku.”

Aladyn

Jestem nauczycielem współorganizującym proces kształcenia. Na co dzień staram się widzieć więcej pozytywów niż negatywów, co jest moją najmocniejszą stroną. Moim zainteresowaniem jest kinematografia oraz jazda na rolkach.

Justyna Świgoń-Czyżewska

PSYCHOLOG

“Nieważne, skąd pochodzisz. Ważne, dokąd zmierzasz.”

Brian Tracy

Aby być szczęśliwym należy być zadowolonym z siebie i dostrzegać najmniejszy przejaw dobra. Do tego zachęcam także swoich podopiecznych, by uwierzyli w swoje możliwości, a dzięki temu będą w stanie pokonać każdą przeszkodę. W pracy stosuje metody coachingowe, by każde dziecko mogło znaleźć najlepsze dla niego rozwiązanie w drodze do sukcesu, czy poradzenia sobie z problemem.

Edyta Płaza

LOGOPEDA
NAUCZYCIEL
JĘZYKA POLSKIEGO
WYCHOWAWCA KLASY IVB

„Chodzi mi o to, aby język giętki powiedział wszystko, co pomyśli głowa (…)”

Juliusz Słowacki

Praca z dziećmi to moja pasja. Czerpię satysfakcję i radość z uśmiechu dziecka, życzliwości ludzi i miłości mojej rodziny. Lubię dobry film, muzykę i wyzwania kulinarne.

Alicja Petrykowska

NAUCZYCIEL
JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

“Cada hombre puede mejorar su vida aprendiendo un nuevo idioma.”

Federico Fellini

Jestem absolwentką studiów licencjackich na kierunku Iberystyka, które związane są z językiem, kulturą i historią Hiszpanii. Obecnie rozwijam swoje umiejętności i zainteresowania realizując studia podyplomowe z pedagogiki Montessori. Jestem pasjonatką historii, sztuki i kultury krajów hiszpańskojęzycznych. Zawsze staram się przekazać moją miłość do języka hiszpańskiego uczniom, również wprowadzając ich w smakowity świat kuchni hiszpańskiej, aby pomóc im w pełnym zrozumieniu i docenieniu tego pięknego języka.

Anna Cygan

NAUCZYCIEL PLASTYKI

“Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.”

Antoine’a de Saint-Exupéry’ego

Jestem magistrem pedagogiki opiekuńczej. Obecnie rozpoczęłam studia podyplomowe na kierunku plastyka z techniką. Wolny czas spędzam z szydełkiem i włóczką w rękach.

Michał Alzak

BIBLIOTEKARZ
NAUCZYCIEL HISTORII

„Zawsze bierz pod uwagę fakt, że możesz się mylić”

Terry Pratchett

Jestem absolwentem pedagogiki specjalnej, muzealnictwa i bibliotekoznawstwa, autorem kilku publikacji. Swoją pasję do pracy z dziećmi odkryłem kilkanaście lat temu i od tamtej pory, nieprzerwanie związany jestem z szeroko pojętą edukacją. Interesuję się pedagogiką i psychologią twórczości, antropologią kulturową i religioznawstwem, jestem wielkim fanem rocka i fantastyki.

Ewa Jurczak

NAUCZYCIEL
JĘZYKA ANGIELSKIEGO
NAUCZYCIEL ŚWIETLICY

“Jest tylko jeden sposób nauki. Poprzez działanie.”

Paulo Coelho

Ukończyłam studia filologiczne z języka angielskiego, aktualnie studiuję pedagogikę. Moje hobby to podróże, wizaż oraz aktywne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Kamila Nowak

INFORMATYK

“We need technology in every classroom and in every student and teacher’s hand, because it is the pen and paper of our time, and it is the lens through which we experience much of our world.”

David Warlick

Julia Gruszczyńska

NAUCZYCIEL
JĘZYKA ANGIELSKIEGO
WYCHOWAWCA KLASY VI

„Życia nie można wybrać, ale można coś z niego zrobić.”

Peter Lippert

Ukończyłam studia filologiczne z języka angielskiego i niderlandzkiego. Moja praca związana jest z jedną z moich pasji – nauką i nauczaniem języków obcych. W wolnym czasie czytam, jeżdżę konno i rysuję. Moim hobby są podróże i nurkowanie.

Zuzanna Iavazzi

NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY
KSZTAŁCENIE

“Edukacja jest najpotężniejszą bronią, której możesz użyć, aby zmienić świat.”

Nelson Mandela

Ukończyłam studia filologiczne z języka angielskiego. Moją pasją jest sztuka i fotografia. Wolny czas spędzam malując obrazy i podróżując, tworze przy tym zdjęcia swoich wspomnień.

Joanna Sekuła

NAUCZYCIEL TECHNIKI

“Uczenie jest niekończącą się podróżą.”

Donna Bulger

Optymistka z urodzenia, z wyboru dusza towarzystwa! Szkoła to moje naturalne środowisko, w którym czuję się jak ryba w wodzie! Z uśmiechem przemierzam szkolne korytarze, przypominając o bezpiecznym poruszaniu się po drodze. Potrafię zrobić nie tylko coś z niczego, ale zrobić wszystko z metalu, plastiku i drewna!

Angelika Skrzyńska

NAUCZYCIEL
EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

“Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko.”

Albert Einstein

Praca nauczyciela jest dla mnie nie tylko zawodem – to moja pasja i powołanie. Ukończyłam studia magisterskie o kierunku pedagogika przedszkolna i edukacja wczesnoszkolna. Staram się być dla dzieci nie tylko nauczycielem, ale również przyjacielem.

Agata Brodowska

NAUCZYCIEL ŚWIETLICY

“Ucz się tak, jakbyś niczego jeszcze nie osiągnął, i lękaj się, byś nie stracił tego, co już osiągnąłeś.”

Konfucjusz

Jestem absolwentką filologii polskiej oraz dziennikarstwa. Moim celem w pracy z uczniami jest bycie przewodnikiem w tej szkolnej podróży: oswajać i tłumaczyć tę rzeczywistość oraz wspierać w poczuciu własnej wartości. Stawiam na rozwój swój i uczniów. Moją pasją są wędrówki górskie, natomiast na co dzień interesuję się psychologią biznesu oraz literaturą holokaustu.

Justyna Sułek

NAUCZYCIEL
DORADZTWA ZAWODOWEGO

“-”

Aleksandra Kleczkowska

NAUCZYCIEL
JĘZYKA ANGIELSKIEGO
NAUCZYCIEL ŚWIETLICY

“Jeśli twój umysł może to sobie wyobrazić, możesz to osiągnąć.”

Napoleon Hill

Ukończyłam studia filologiczne z języka angielskiego, aktualnie studiuję pedagogikę. Moimi hobby są kultura amerykańska, czytanie książek, podróżowanie i gotowanie.

Klaudia Filipowicz

NAUCZYCIEL
WYCHOWANIA FIZYCZNEGO
WYCHOWAWCA KLASY IVA

“-”

Magister wychowania fizycznego, judoczka, wykwalifikowana instruktorka fitness oraz trener personalny. Jestem zwolenniczką ruchu pod każdą postacią, do czego też staram się zachęcać swoich uczniów podczas zajęć, proponując im zróżnicowane formy aktywności.

Roman Hebda

NAUCZYCIEL
WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

“Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż.”

Janusz Korczak

Nauczyciel wychowania fizycznego, trener pływania, z Dwujęzyczną Szkołą Podstawową nr1 związany od początku jej istnienia. Pasjonat wielu dyscyplin sportowych: pływania, kulturystyki, wspinaczki.

Izabela Siwak

NAUCZYCIEL MATEMATYKI
NAUCZYCIEL ŚWIETLICY

„Uczenie jest niekończącą się podróżą”

Donna Bulger

Jestem nauczycielką od 14 lat. Praca z dziećmi to maja pasja. Prywatnie jestem mamą dwóch córeczek. W wolnym czasie uwielbiam czytać oraz grać w różnego rodzaju gry.

Bernard Pająk

NAUCZYCIEL HISTORII
I WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE

“Idź przez życie tak, aby ślady Twoich stóp przetrwały Cię”

Jan Chrapek

Ukończyłem studia historyczne i społeczne na UMCS w Lublinie oraz studia podyplomowe w zakresie zrządzania oświatą oraz Spektrum autyzmu i Zespołu Aspergera. Interesuję się historią najnowszą i polityką.

Małgorzata Dyoniziak

NAUCZYCIEL RELIGII

“Człowiek jest tyle wart, ile jest w stanie kochać”

Św.Augustyn

Uwielbiam podróżować i jeździć na rowerze. Moją pasją jest odkrywanie Boga, ludzi i świata.

Cezary Kiełbiowski

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

„Nieważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.”

Magister Wychowania Fizycznego z dużym doświadczeniem. Moją pasją jest sport, przede wszystkim lekkoatletyka, koszykówka i siatkówka. Praca z dziećmi i kształtowanie ich osobowości poprzez zajęcia jest dla mnie przyjemnością i wyzwaniem. Posiadam kwalifikacje trenera koszykówki i instruktora lekkoatletyki.

Angelika Mąkosa

INSTRUKTOR SZACHÓW

“Zawsze istnieje właściwe posunięcie. Trzeba je tylko znaleźć”

Ksawery Tartakower

Licencjonowany Instruktor, oraz Sędzia Szachowy z 15 letnim doświadczeniem w czynnej grze. Od dziewięciu lat nauczyciel szachów w szkołach podstawowych. Posiada ukończone studia Pedagogiczne, oraz kursy tj.: Edukacja Przez Szachy w Szkole, Kurs Instruktora Szachowego, oraz Kurs Pedagogiczny dla Instruktora Praktycznej Nauki Zawodu.

Barbara Śliwińska

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA DO ŻYCIA W RODZINIE
NAUCZYCIEL PRZYRODY

“Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę, musisz być w ciągłym ruchu.”

Albert Einstein

Magister ekologii, nauczyciel dyplomowany przyrody, wychowania do życia w rodzinie oraz kierownik świetlicy. 41 letni staż pracy w szkole podstawowej, którego efektem są właściwe relacje z uczniami i ich rodzicami. Ukończenie kursów kwalifikacyjnych dotyczących edukacji wzbogaciło mój warsztat nauczycielski. Zainteresowania: przyrodnicze, podróżnicze, plastyczne oraz sportowe (dbanie o kondycję fizyczną – jazda na rowerze, nordic walking, aerobik, pływalnia).

Karolina Mucha

NAUCZYCIEL FIZYKI

„Wszystko, czego się dotąd nauczyłeś, zatraci sens, jeśli nie potrafisz znaleźć zastosowania dla tej wiedzy.”

Paulo Coehlo

Jestem nauczycielem fizyki. W mojej pracy najbardziej lubię pomagać uczniom w poznawaniu oraz zrozumieniu otaczających nas zjawisk. W wolnych chwilach czytam książki i spędzam czas z rodziną.

“-”