• (48)691 499 050
  • szkola@niepublicznaradom.edu.pl
  • czynne: 700-1700
Przygotowania do świąt ze Słoniem Spacjuszem

Już nie myszka komputerowa jest najsłynniejszym komputerowym zwierzaczkiem. Słoń Spacjusz to nowy ulubieniec naszych uczniów.

M.in. jego historia i kreatywna praca uczniów i nauczyciela informatyki przyczyniła się do tego, że w naszej szkole mamy nowocześnie wyposażoną pracownie komputerową. W jej skład wchodzi 16 laptopów wraz z szafą do ich przechowywania oraz mobilna tablica interaktywna.

Dzieci postanowiły kontynuować przygodę z sympatycznym Słoniem i w raz z nim przygotowywały się do nadchodzących Świąt przygotowując smakowite pierniczki w kształcie… a jakże! Słonia! Oryginalny kształt wypieków udało się uzyskać dzięki foremkom wydrukowanym w szkolnej pracowni komputerowej.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci